Početna

Nekad bilo...

Aktivnosti Škole šaha "Skakač" u avgustu

Dugo očekivani avgust je stigao. To je tradicionalno mjesec kada se na jednom mjestu okupljaju najbolji kadetski i omladinski klubovi u Srpskoj.

Read more...
Lista učesnika Kadetskog i omladinskog prvenstva BiH, mjesto za 25 rezervi PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Tuesday, 01 May 2018 11:56

Čak 25 mjesta ostalo je upražnjeno nakon kadetskih i omladinskih prvenstva održanih u Dvorovima, Kulen Vakufu i Neumu.

U Neumu će od 13. do 16. maja biti održano 19. kadetsko i omladinsko prvenstvo BiH, a najviše mjesta (4) mogao je da popuni Šahovski savez Herceg-Bosne, kao domaćin.

Učešće su obezbijedili:

Kadeti do 8 godina

  1. Njegoš Bilanović (Dvorovi)
  2. Goran Mijić (OŠK Mat, Istočna Ilidža)
  3. Lazar Mimić (Dvorovi)
  4. Tarik Odžak (OŠK Junior, Sarajevo)
  5. Đorđe Lukić (Tešanj)
  6. Amer Hrnčić (Sloboda, Tuzla)
  7. David Vuk (Vitez 2013.)
  8. Matej Čerkez (Široki Brijeg)
  9. Mislav Medić (Orašje)

Kadeti do 10 godina

  1. Emanuel Lazić ("Svetozar Gligorić" Bijeljina)
  2. Milan Ivanović (Dvorovi)
  3. Mihajlo Mašanović ("Svetozar Gligorić" Bijeljina)
  4. Mehmed Topoljak (Travnik)
  5. Daris Kulić (OŠK Junior, Sarajevo)
  6. Orhan Bečić (Čelik, Zenica)
  7. Borna Pehar (Brotnjo, Čitluk)
  8. Tino Zrno (Zrinjski, Mostar)
  9. Josip Zovko (Široki Brijeg)
  10. Domagoj Vuk (Vitez 2013.)

Kadeti do 12 godina

  1. Slobodan Pištaković (Velemajstor, Brčko)
  2. Mirko Šajin ("Sveti Georgije" Bijeljina)
  3. Nikola Mrković (OŠK Mat, Istočna Ilidža)
  4. Sanjin Ćulum (Sloboda, Tuzla)
  5. Ismet Mešić (Inzio-Tušanj, Tuzla)
  6. Nasir Radača (OŠK Junior, Sarajevo)
  7. Lukas Dominiković (Orašje)
  8. Mihael Vukelja (Čapljina)
  9. David Antonio Markić (Široki Brijeg)
  10. Filip Pehar (Brotnjo, Čitluk)

Kadeti do 14 godina

  1. Marko Lipovčić (ŠŠ Mat, Teslić)
  2. Aleksej Vidić (Derventa)
  3. Dušan Kozomara ("Svetozar Gligorić" Bijeljina)
  4. Faris Avdić (5. OŠ Ilidža)
  5. Nermin Haznadar (5. OŠ Ilidža)
  6. Emir Filipović (Bihać)
  7. Ivan Marjanović (Vitez 2013.)
  8. Josip Mamić (Tomislav, Tomislavgrad)
  9. Dario Živković (Orašje)
  10. Patrik Ostojić (Brotnjo, Čitluk)

Kadeti do 16 godina

  1. Bojan Maksimović (ŠŠ Skakač, Banjaluka)
  2. Dragan Stanković (Kotor Varoš)
  3. Miloš Đukarić (Mladost, Teslić)
  4. Samuel Zenelaj (Igman, Konjic)
  5. Muharem Mahmutbegović (OŠK Živinice)
  6. Nedim Šestić (Čelik, Zenica)
  7. Ivan Živković (Orašje)
  8. Ivan Dabić (Orašje)
  9. Hrvoje Kožul (Zrinjski, Mostar)

Kadeti do 18 godina

  1. Stefan Jotanović (Mladost, Teslić)
  2. Vladislav Pejić (ŠŠ Skakač, Banjaluka)
  3. Milan Zvijer (Osnovac, Bileća)
  4. Rijad Burović (Alpong, Sarajevo)
  5. Dino Marković (Čelik, Zenica)
  6. Evel Karalić (Čelik, Zenica)
  7. Leon Bojo (Kiseljak)
  8. Ante Pehar (Brotnjo, Čitluk)
  9. Filip Perković (Žepče)

Omladinci

  1. Aleksandar Mirković (Velemajstor, Brčko)
  2. Filip Kuljanin (OŠK Mat, Istočna Ilidža)
  3. Ljubo Đurić (Panteri, Bijeljina)
  4. Ivan Rajić (Travnik)
  5. Ermin Sinanović (OŠK Živinice)
  6. Adnan Muratović (Goražde)
  7. Zvonimir Karlović (Čapljina)
  8. Ivan Duvnjak (Tomislav, Tomislavgrad)
  9. Vilim Mioč (Kupres)

Kadetkinje do 8 godina

  1. Marija Ivanović (Dvorovi)
  2. Emilija Gajić (Rudar, Prijedor)
  3. Ivana Kešelj (OŠK Mat, Istočna Ilidža)
  4. Sajra Dedić  (Travnik)
  5. Ruža Nedić (Orašje)
  6. Irena Marjanović (Vitez 2013.)

Kadetkinje do 10 godina

  1. Maša Babić (ŠŠ Skakač, Banjaluka)
  2. Milana Babić (ŠŠ Skakač, Banjaluka)
  3. Anastasija Đurić (Mladost, Teslić)
  4. Sara Vuković (OŠK Junior, Sarajevo)
  5. Lorena Čerkez (Čelik, Zenica)
  6. Nadina Šiljegović (Sloboda, Tuzla)
  7. Ana Ostojić (Brotnjo, Čitluk)
  8. Ruža Rajić (Čapljina)
  9. Ida Bošnjak (Široki Brijeg)

Kadetkinje do 12 godina

  1. Helena Gajić (Crvena zvijezda, Obudovac)
  2. Tamara Stanišić ("Sveti Georgije" Bijeljina)
  3. Tijana Stanišić ("Sveti Georgije" Bijeljina)
  4. Nejla Čaušević (Travnik)
  5. Lana Zakić (Čelik, Zenica)
  6. Nađa Hadžiabdić (OŠK Junior, Sarajevo)

Kadetkinje do 14 godina

  1. Miljana Golubović (Dvorovi)
  2. Đurđica Kozomara ("Svetozar Gligorić" Bijeljina)
  3. Anastasija Stankić ("Svetozar Gligorić" Bijeljina)
  4. Hana Bešlija (Stari Grad, Sarajevo)
  5. Lejla Škula (Tešanj)
  6. Safija Ahmić (Tešanj)
  7. Dajana Ramljak (Napredak, Zenica)

Kadetkinje do 16 godina

  1. Bojana Bojanić (Derventa)
  2. Dragica Simić (Crvena zvijezda, Obudovac)
  3. Aleksandra Narančić (Dvorovi)
  4. Ivana Mikić (OŠ Vidovice)
  5. Sadžida Džiho (Mostar)
  6. Ana Rajić (Travnik)
  7. Emina Novaković (Čapljina)
  8. Adna Agičević (Napredak, Zenica)

Kadetkinje do 18 godina

  1. Jelena Tomić (Dvorovi)
  2. Maša Maksimović (ŠŠ Skakač, Banjaluka)
  3. Vladanka Tomić (Mladost, Teslić)
  4. Mevlida Mahmutagić (OŠK Sarajevo)
  5. Amina Tutić (Bosna, Sarajevo)
  6. Enida Šakota (Tešanj)
  7. Milena Bertović (Vitez 2013.)

Omladinke

  1. Jelena Gušić (Osnovac, Bileća)
  2. Anja Đurić ("Svetozar Gligorić" Bijeljina)
  3. Dragana Rankić ("Svetozar Gligorić" Bijeljina)
  4. Asja Kantardžić (OŠK Junior, Sarajevo)
  5. Vildana Beširević (Preporod, Breza)
  6. Ajla Beganović (Bihać)

Dakle, stvoren je prostor za 4 rezerve u muškoj i 21 rezervu u ženskoj konkurenciji. Upražnjena mjesta popunjavaju igrači koji su nastupili na kvalifikacionim turnirima.

Last Updated on Friday, 01 June 2018 14:07
 

Pretraga

Reklame

Banner
Banner
Banner
Banner
Naučite šah uz Školu šaha Skakač, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting