Početna

Nekad bilo...

Nastavak treninga u Školi šaha "Skakač" 8. maja

Najznačajnije takmičenje mladih tokom maja svakako je Kadetsko i omladinsko prvenstvo BiH, koje će biti održano od 15. do 18. maja u Banji Vrućici.

Read more...
Pobjednici Svetosavskog turnira mladih igrači iz Blatnice, Banjaluke, Doboja i Bijeljine PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Tuesday, 05 February 2019 21:23

Anastasija Đurić, Anastasija Višekruna, Đorđe Lukić i Mirko Šajin pobjednici su 26. Svetosavskog turnira mladih, održanog 2. februara u Banjaluci.

Organizator: OŠK "Mala rokada" Banjaluka.

Mjesto održavanja: OŠ "Ivo Andrić" Banjaluka.

Takmičari: 84.

Škola šaha "Skakač": 24 igrača, 94½ poena iz 162 partije, 58,3 odsto uspješnosti.

Tempo: 15 minuta po igraču.

Tabela

Djevojčice, 1. do 5. razred

  1. Anastasija Đurić ("Dositej Obradović" Blatnica) 4½
  2. Jona Aranđelović ("Borisav Stanković" Banjaluka) 4
  3. Maša Čolić ("Jovan Dučić" Kuljani) 4
  4. Zara Nedić ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 3
  5. Mihaela Đukić ("Jovan Dučić" Kuljani) 3
  6. Ines Popović ("Mladen Stojanović" Bronzani Majdan) 3
  7. Ninoslava Štrbac ("Branislav Nušić" Banjaluka) 2½
  8. Tamara Tejić ("Zmaj Jova Jovanović" Banjaluka) 2
  9. Ana Ninković ("Georgi Stojkov Rakovski" Banjaluka) 2
  10. Mia Devura ("Branko Radičević" Banjaluka) 1
  11. Anamarija Ćulibrk ("Jovan Dučić" Kuljani) 1

Djevojčice, 6. do 9. razred

  1. Anastasija Višekruna ("Branko Radičević" Banjaluka) 5
  2. Ivana Arnaut ("Vuk Stefanović Karadžić" Banjaluka) 5
  3. Anđela Stevanović ("Dositej Obradović" Blatnica) 4
  4. Hristina Babić ("Georgi Stojkov Rakovski" Banjaluka) 3
  5. Milica Kalabić ("Vuk Stefanović Karadžić" Banjaluka) 2
  6. Dragana Blagojević ("Mladen Stojanović" Bronzani Majdan) 1
  7. Sanja Devura ("Branko Radičević" Banjaluka) 1

Dječaci, 1. do 5. razred

  1. Đorđe Lukić ("Vuk Stefanović Karadžić" Doboj) 6
  2. Pavle Jurić ("Branko Ćopić" Banjaluka) 5½
  3. Ivan Pejičić ("Jovan Dučić" Zalužani) 5½
  4. Ognjen Aleksić ("Ivo Andrić" Đulići) 5
  5. Nikola Abramović ("Sveti Sava" Banjaluka) 5
  6. Petar Deležan ("Branko Ćopić" Banjaluka) 5
  7. Nikola Deležan ("Branko Ćopić" Banjaluka) 5
  8. Strahinja Bundalo ("Ivo Andrić" Banjaluka) 5
  9. Vukašin Gligić ("Desanka Maksimović" Trn) 4½
  10. Ranko Đukić ("Jovan Dučić" Kuljani) 4½
  11. Miloš Javorac ("Miloš Crnjanski" Banjaluka) 4
  12. Matej Marjanović ("Jovan Dučić" Zalužani) 4
  13. Nemanja Makitan ("Branko Ćopić" Banjaluka) 4
  14. Predrag Mirčić ("Mladen Stojanović" Bronzani Majdan) 4
  15. Nikša Knežević ("Petar Petrović Njegoš" Banjaluka) 4
  16. Andrej Todorović ("Branko Ćopić" Banjaluka) 4
  17. Mihajlo Trifunović ("Jovan Dučić" Kuljani) 4
  18. Aleksa Višekruna ("Branko Radičević" Banjaluka) 4
  19. Aleksa Marinković ("Aleksa Šantić" Banjaluka) 3
  20. Jovan Balaban ("Petar Petrović Njegoš" Banjaluka) 3
  21. Nemanja Banović ("Mladen Stojanović" Bronzani Majdan) 3
  22. Marko Kostić ("Branko Radičević" Banjaluka) 3
  23. Stefan Nenadić ("Vuk Stefanović Karadžić" Banjaluka) 3
  24. Đorđe Jokić ("Ivan Goran Kovačić" Banjaluka) 3
  25. Aleksandar Ćirić ("Branko Radičević" Banjaluka) 3
  26. Stefan Balaban ("Petar Petrović Njegoš" Banjaluka) 3
  27. Vuk Babić ("Jovan Dučić, Zalužani) 3
  28. Matija Krupljanin ("Petar Petrović Njegoš" Banjaluka) 2½
  29. Nikša Bulatović (-, Banjaluka) 2½
  30. Jovan Erceg ("Branko Radičević" Banjaluka) 2
  31. Petar Balaban ("Petar Petrović Njegoš" Banjaluka) 2
  32. Filip Deležan ("Branko Ćopić" Banjaluka) 2
  33. Luka Forić ("Vuk Stefanović Karadžić" Banjaluka) 2
  34. Mihajlo Kukobat ("Petar Petrović Njegoš" Banjaluka) 2
  35. Jovan Vladimir Stojanović ("Branko Ćopić" Banjaluka) 1

Dječaci, 6. do 9. razred

  1. Mirko Šajin ("Sveti Sava" Bijeljina) 6
  2. Nemanja Aleksić ("Ivo Andrić" Đulići) 5½
  3. Andrej Krčmar ("Ivo Andrić" Banjaluka) 5½
  4. Aleksa Ninković ("Georgi Stojkov Rakovski" Banjaluka) 5
  5. Maksim Savanović ("Ivo Andrić" Banjaluka) 5
  6. Sergej Šolak ("Ivan Goran Kovačić" Banjaluka) 5
  7. Aleksej Vidić ("Sveti Sava" Gornji Smrtići) 4½
  8. Aleksa Nježić ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 4½
  9. Nemanja Kutić ("Branko Radičević" Banjaluka) 4½
  10. Nemanja Borisavljević ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 4
  11. Andrej Kukolj ("Desanka Maksimović" Dragočaj) 4
  12. Pavle Bašić ("Ivo Andrić" Banjaluka) 4
  13. Nemanja Bašić ("Ivo Andrić" Banjaluka) 4
  14. Đorđe Tepić ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 4
  15. Matej Kotur ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 4
  16. Danilo Telić ("Sveti Sava" Banjaluka) 3½
  17. Marko Spasojević ("Petar Petrović Njegoš" Teslić) 3½
  18. Filip Aleksandar Kremenović "Branko Ćopić" Banjaluka) 3
  19. Maksim Ždrnja ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 3
  20. Filip Joldžić ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 3
  21. Andrej Aćimović ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 3
  22. Mihael Popović ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 3
  23. Nikola Srdić ("Ivo Andrić" Banjaluka) 3
  24. Aleksej Vasilić ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 3
  25. Vladimir Rađenović ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 3
  26. Sergej Devura ("Branko Radičević" Banjaluka) 2½
  27. Andrej Pašalić ("Branko Radičević" Banjaluka) 2
  28. Luka Lužija ("Mladen Stojanović" Bronzani Majdan) 2
  29. Strahinja Jekić ("Ivo Andrić" Banjaluka) 2
  30. Nikola Delić ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 2
  31. Aleksa Petrušić ("Jovan Cvijić" Banjaluka) 1

Najmlađi učesnici: Jona Aranđelović, Nikša Bulatović i Stefan Balaban.

Nagrade: pehari za pobjednike, medalje i diplome za prva 3 mjesta, robne nagrade.

Sudije: Stevan Paštar, Momčilo Soprenić, Slobodan Đukić i Đorđe Đurić.

Last Updated on Wednesday, 06 February 2019 14:49
 

Pretraga

Reklame

Banner
Banner
Banner
Banner
Naučite šah uz Školu šaha Skakač, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting