Početna Najave

Nekad bilo...

Još jedan uspješan nastup Maše Maksimović na Premijer ligi BiH

Maša Maksimović je drugi put nastupila na Premijer ligi BiH za žene; nakon što je 2015. igrala za Slaviju iz Istočnog Sarajeva na omladinskoj tabli, sada je dobila poziv iz prijedorskog Rudara.

Read more...
Najave turnira za amatere i profesionalce
Takmičenje za djecu do 9 godina starosti 14. oktobra PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Tuesday, 19 September 2017 20:39

Devetnaesto otvoreno dječije šahovsko prvenstvo "Skakač 2017" organizovaće u subotu, 14. oktobra, Škola šaha "Skakač".

Last Updated on Saturday, 14 October 2017 22:48
Read more...
 
Šahovskim turnirima bogat jul PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Wednesday, 12 July 2017 19:32

Sunce je upeklo, ali to ne smeta šahistima. Naprotiv, kao da sa vrućinama raste i adrenalin, pa će tokom jula biti organizovano više turnira u BiH.

Last Updated on Wednesday, 26 July 2017 20:22
Read more...
 
Prva liga Republike Srpske od 12. avgusta u Dvorovima PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Friday, 07 July 2017 23:04

Prva liga Republike Srpske za seniore, žene i omladince biće održana od 12. do 20. avgusta u Dvorovima.

Last Updated on Thursday, 17 August 2017 12:12
Read more...
 
Vidovdanski turnir mladih 28. juna u Banjaluci, po 50 KM za osvajače medalja PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Friday, 16 June 2017 20:03

Vidovdanski turnir mladih, koji tradicionalno organizuje OŠK "Mala rokada", biće održan u srijedu, 28. juna, u Banjaluci, sa početkom u 10 sati.

Last Updated on Tuesday, 27 June 2017 22:51
Read more...
 
Ljetna škola šaha u Kulen Vakufu PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Sunday, 11 June 2017 13:49

Ljetna škola šaha u Kulen Vakufu biće održana od 18. do 25. juna u organizaciji ŠK Bihać.

Last Updated on Wednesday, 21 June 2017 18:41
Read more...
 
Šahisti iz Sankt Peterburga na turneji u Republici Srpskoj PDF Print E-mail
Friday, 02 June 2017 10:07

Međunarodni šahovski turniri za mlade "Slovensko bratstvo" biće organizovani u Republici Srpskoj povodom 25. juna, Dana ujedinjenja svih Slovena.

Last Updated on Tuesday, 13 June 2017 21:18
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>

Page 1 of 7

Pretraga

Reklame

Banner
Banner
Banner
Banner
Naučite šah uz Školu šaha Skakač, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting