Početna Najave

Nekad bilo...

Maša Maksimović 12. na turniru u Rusiji

Maša Maksimović, član Škole šaha "Skakač", nastupila je na međunarodnom šahovskom festivalu "Slavenski korijeni", od 23. do 29. juna u ruskom Orelu, smještenom 370 kilometara jugozapadno od Moskve.

Read more...
Najave turnira za amatere i profesionalce
Međunarodni turnir zvijezda 12. juna u Zalužanima PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Tuesday, 10 May 2016 17:35

Međunarodni turnir šahovskih zvijezda Srpske i okruženja "ŠKI Balkan 1926." biće održan 12. juna u Zalužanima, sa početkom u 10 sati.

Last Updated on Wednesday, 01 June 2016 19:28
Read more...
 
Sarajevski šahovski festival od 6. do 8. maja PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Sunday, 01 May 2016 11:16

Sarajevski šahovski festival, u organizaciji OŠK "Junior", biće održan od 6. do 8. maja u Međunarodnom centru za djecu i omladinu Novo Sarajevo, sa početkom u 10 sati.

Last Updated on Thursday, 26 May 2016 22:10
Read more...
 
Prva liga RS od 6. do 14. avgusta u Dvorovima PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Wednesday, 27 April 2016 22:37

Prva liga Republike Srpske za seniore, žene i omladince biće održana od 6. do 14. avgusta u Dvorovima.

Last Updated on Sunday, 12 June 2016 23:02
Read more...
 
Šahisti obilježavaju Dan opštine Vitez PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Friday, 08 April 2016 15:12

Šahovski klub "Vitez 2013" organizovaće u nedjelju, 24. aprila, Međunarodni turnir "Vitez 2016", povodom obilježavanja Dana opštine Vitez.

Last Updated on Wednesday, 20 April 2016 11:11
Read more...
 
Banjaluka: Političari se nadmudruju u šahovskoj vještini PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Wednesday, 30 March 2016 20:01

Parlamentarne stranke Republike Srpske održaće u nedjelju, 3. aprila, šahovski turnir pod nazivom "Šahovska replika BL 2016".

Last Updated on Saturday, 02 April 2016 23:42
Read more...
 
46. izdanje "Bosninog" turnira od 28. maja PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Saturday, 12 March 2016 20:06

Međunarodni turnir "Bosna 2016", 46. po redu, biće održan od 28. maja do 3. juna u Sarajevu.

Last Updated on Thursday, 24 March 2016 22:28
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 Next > End >>

Page 6 of 7

Pretraga

Reklame

Banner
Banner
Banner
Banner
Naučite šah uz Školu šaha Skakač, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting