Početna Najave

Nekad bilo...

Maša Maksimović četvrta na Radovom openu

Ženski FIDE majstor Maša Maksimović, član Škole šaha "Skakač" iz Banjaluke, osvojila je četvrto mjesto na openu koji je 22. aprila organizovao ŠK Rad iz Beograda.

Read more...
Najave turnira za amatere i profesionalce
Ljeto ispunjeno šahom PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Sunday, 10 July 2016 17:25

Ljeto je bogato šahovskim dešavanjima, pa će nakon Paraćina u žiži interesovanja biti rejting turniri u Travniku, Kotor Varošu i Zenici.

Last Updated on Thursday, 11 August 2016 15:02
Read more...
 
Međunarodni turnir zvijezda 12. juna u Zalužanima PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Tuesday, 10 May 2016 17:35

Međunarodni turnir šahovskih zvijezda Srpske i okruženja "ŠKI Balkan 1926." biće održan 12. juna u Zalužanima, sa početkom u 10 sati.

Last Updated on Wednesday, 01 June 2016 19:28
Read more...
 
Sarajevski šahovski festival od 6. do 8. maja PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Sunday, 01 May 2016 11:16

Sarajevski šahovski festival, u organizaciji OŠK "Junior", biće održan od 6. do 8. maja u Međunarodnom centru za djecu i omladinu Novo Sarajevo, sa početkom u 10 sati.

Last Updated on Thursday, 26 May 2016 22:10
Read more...
 
Prva liga RS od 6. do 14. avgusta u Dvorovima PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Wednesday, 27 April 2016 22:37

Prva liga Republike Srpske za seniore, žene i omladince biće održana od 6. do 14. avgusta u Dvorovima.

Last Updated on Sunday, 12 June 2016 23:02
Read more...
 
Šahisti obilježavaju Dan opštine Vitez PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Friday, 08 April 2016 15:12

Šahovski klub "Vitez 2013" organizovaće u nedjelju, 24. aprila, Međunarodni turnir "Vitez 2016", povodom obilježavanja Dana opštine Vitez.

Last Updated on Wednesday, 20 April 2016 11:11
Read more...
 
Banjaluka: Političari se nadmudruju u šahovskoj vještini PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Wednesday, 30 March 2016 20:01

Parlamentarne stranke Republike Srpske održaće u nedjelju, 3. aprila, šahovski turnir pod nazivom "Šahovska replika BL 2016".

Last Updated on Saturday, 02 April 2016 23:42
Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 11

Pretraga

Reklame

Banner
Banner
Banner
Banner
Naučite šah uz Školu šaha Skakač, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting