Početna Takmičarski šah Poznati svi učesnici Kadetskog i omladinskog prvenstva BiH

Nekad bilo...

Trijumf Zorana Runića na cugeru u Dvorovima

Tokom Kupa Republike Srpske, u Dvorovima je 18. novembra održan prateći, brzopotezni turnir, na kojem je pobijedio međunarodni majstor Zoran Runić.

Read more...
Poznati svi učesnici Kadetskog i omladinskog prvenstva BiH PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic   
Thursday, 03 May 2012 23:13

Nakon takmičenja održanih u Prozoru-Rami, Dvorovima i Neumu poznati su svi učesnici Kadetskog i omladinskog prvenstva BiH, koje će biti održano od 12. do 15. maja u Neumu.

Objavljujemo spisak igrača koji će se boriti za titulu šampiona države i plasman na evropsko ili svjetsko prvenstvo.

Kadetkinje (do 8 godina)

  1. Ana Marjanović (Kozara, Gradiška)
  2. Slađana Lukić (Dvorovi)
  3. Ivana Simeunović (Dvorovi)
  4. Mia Marić (Rama, Prozor-Rama)
  5. Arijana Toromanović (OŠK Dama, Cazin)

Kadetkinje (do 10 godina)

  1. Bojana Milišić (Derventa)
  2. Aleksandra Narančić (Dvorovi)
  3. Nejra Softić (Kiseljak)
  4. Josipa Bošnjak (Kiseljak)
  5. Julia Biloš (Rama, Prozor-Rama)
  6. Sadžida Džiho (Mostar)
  7. Ejma Hrle (OŠK Dama, Cazin)

Kadetkinje (do 12 godina)

  1. Anja Đurić (Dvorovi)
  2. Vladanka Tomić (Mladost, Teslić)
  3. Marija Krnjević (Osnovac, Bileća)
  4. Anđela Mišković (Vitez)
  5. Ena Palinić (Rama, Prozor-Rama)
  6. Ivona Ćurčić (Rama, Prozor-Rama)
  7. Ena Topić (OŠK Dama, Cazin)

Kadetkinje (do 14 godina)

  1. Tijana Babić (ŠŠ Skakač, Banjaluka)
  2. Žana Kokanović (Derventa)
  3. Jelena Gušić (Osnovac, Bileća)
  4. Sara Marić (Rama, Prozor-Rama)
  5. Aja Topić (OŠK Dama, Cazin)
  6. Hana Gazibara (Stari Grad, Sarajevo)

Kadetkinje (do 16 godina)

  1. Sara Jaćimović (Slavija, Istočno Sarajevo)
  2. Jovana Milanović (Dvorovi)
  3. Milanka Tomić (Mladost, Teslić)
  4. Sanja Marić (Rama, Prozor-Rama)
  5. Ana Kuraja (Rama, Prozor-Rama)
  6. Silvija Stanišić (Kiseljak)
  7. Katarina Marić (Rama, Prozor-Rama)
  8. Adna Avdić (Preporod, Zenica)
  9. Irma Marković (Čelik, Zenica)
  10. Maida Bećirović (Bosna, Kalesija)

Kadetkinje (do 18 godina)

  1. Mirjana Popadić (Osnovac, Bileća)
  2. Milica Popadić (Osnovac, Bileća)
  3. Dajana Milićević (Osnovac, Bileća)
  4. Emilija Zdilar (Kiseljak)
  5. Marica Dasović (Kiseljak)
  6. Lucija Kuraja (Rama, Prozor-Rama)
  7. Gorica Gavrić (Inzio-Tušanj, Tušanj)
  8. Ajla Topić (OŠK Dama, Cazin)
  9. Nadina Mahmutbegović (OŠK Živinice)

Omladinke

  1. Dragana Nešić (Doboj)
  2. Nataša Sudžum (Osnovac, Bileća)
  3. Dragana Milošević (Osnovac, Bileća)
  4. Maša Borić (Bihać)

Kadeti (do 8 godina)

  1. Nikola Gajić (Mladost, Teslić)
  2. Nemanja Vuksan (ŠŠ Skakač, Banjaluka)
  3. Ognjen Mirosavljević (Dvorovi)
  4. Ivan Šimić (HŠK Tomislav, Tomislavgrad)
  5. Antonio Trogrlić (Kiseljak)
  6. Bakir Činjarević (Stari Grad, Sarajevo)
  7. Ismet Hrle (OŠK Dama, Cazin)

Kadeti (do 10 godina)

  1. Bojan Maksimović (ŠŠ Skakač, Banjaluka)
  2. Marko Trifunović (ŠŠ Mala rokada, Banjaluka)
  3. Filip Glišić (Kozara, Gradiška)
  4. Zvonimir Čavar (Široki Brijeg)
  5. Husein Softić (Kiseljak)
  6. Vederan Marić (Široki Brijeg)
  7. Ivan Pašalić (HŠK Tomislav, Tomislavgrad)
  8. Muharem Mahmutbegović (OŠK Živinice)
  9. Nedim Šestić (Čelik, Zenica)
  10. Nedim Bečić (Stari Grad, Sarajevo)

Kadeti (do 12 godina)

  1. Stefan Jotanović (Mladost, Teslić)
  2. Dragan Todorović (Mladost, Teslić)
  3. Dragan Simić (Mladost, Teslić)
  4. Antonio Kuraja (Rama, Prozor-Rama)
  5. Vjekoslav Drežnjak (Rama, Prozor-Rama)
  6. Ante Pehar (Široki Brijeg)
  7. Hrvoje Sesar (Široki Brijeg)
  8. Dino Marković (Preporod, Zenica)
  9. Rijad Burović (Alpong, Sarajevo)
  10. Evel Karalić (Preporod, Zenica)

Kadeti (do 14 godina)

  1. Marko Bundalo (ŠŠ Skakač, Banjaluka)
  2. Radoslav Ćetojević (Banjaluka)
  3. Stefan Kondić (ŠŠ Skakač, Banjaluka)
  4. Domagoj Bošnjak (Široki Brijeg)
  5. Amer Čeho (Kiseljak)
  6. Marko Ljubić (Široki Brijeg)
  7. Hrvoje Pašalić (HŠK Tomislav, Tomislavgrad)
  8. Benjamin Hadžialić (Sarajevo)
  9. Mahir Salkić (OŠK Živinice)
  10. Ermin Sinanović (OŠK Živinice)

Kadeti (do 16 godina)

  1. Marko Kostić (Banjaluka)
  2. Dejan Đuričić (Banjaluka)
  3. Filip Gubo (ŠŠ Skakač, Banjaluka)
  4. Dejan Marjanović (Vitez)
  5. Dario Sesar (Široki Brijeg)
  6. Ante Šaravanja (Široki Brijeg)
  7. Ivan Matijević (Široki Brijeg)
  8. Faris Čunjalo (Preporod, Zenica)
  9. Daniel Grahovac (Alpong, Sarajevo)
  10. Atif Bećirbašić (Alpong, Sarajevo)

Kadeti (do 18 godina)

  1. Aleksandar Kokotović (Osnovac, Bileća)
  2. Slaven Paštar (An pasan, Mrkonjić Grad)
  3. Jovan Bjelić (Dvorovi)
  4. Zdravko Radeljić-Jakić (Novi Travnik)
  5. Matej Markičević (Kiseljak)
  6. Ivan Marić (Rama, Prozor-Rama)
  7. Anton Marić (Rama, Prozor-Rama)
  8. Edin Oković (Goražde)
  9. Midhat Salkić (OŠK Živinice)
  10. Vehid Mešić (OŠK Živinice)

Omladinci

  1. Boro Milovanović (Dvorovi)
  2. Nebojša Đogatović (Sutjeska, Foča)
  3. Savo Ilić (Jedinstvo 1954, Brčko)
  4. Jure Matijević (Široki Brijeg)
  5. Petar Bogut (Široki Brijeg)
  6. Kristijan Dasović (Kiseljak)
  7. Srđan Jefić (Vučkovci)
  8. Jasmin Delić (Bihać)

Naravno, postoji realna mogućnost izmjena u sastavu grupa, s obzirom da osnovne škole u RS organizuju u to vrijeme ekskurzije i škole u prirodi, dok se srednjoškolci pripremaju za maturske proslave.

Ukoliko neko od igrača odustane, njegovo mjesto popunjava četvrto ili niže plasirani iz njegove grupe.

Last Updated on Wednesday, 26 November 2014 21:01
 

Pretraga

Reklame

Banner
Banner
Banner
Banner
Naučite šah uz Školu šaha Skakač, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting