Nekad bilo...

Bojan Maksimović treći, Maša 12. na "Radovom" openu

Open turnir ŠK Rad iz Beograda postaje redovna destinacija na kojoj se takmiče Maša i Bojan Maksimović, članovi Škole šaha "Skakač" iz Banjaluke.

Read more...
Kadetsko prvenstvo Bosne i Hercegovine
Poznati svi učesnici Kadetskog i omladinskog prvenstva BiH PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic
Monday, 01 May 2017 15:33

Direktan plasman na 18. kadetsko i omladinsko prvenstvo BiH, koje će biti održano od 20. do 23. maja u Zenici, obezbijedilo je 127 igrača - 70 šahista i 57 šahistkinja.

Last Updated on Wednesday, 24 May 2017 16:55

Dvorovi i teslićka Mladost najubjedljiviji na Kadetskom i omladinskom prvenstvu BiH PDF Print E-mail
Thursday, 19 May 2016 22:09

Šahisti Dvorova osvojili su čak 7 medalja, po tri zlatne i bronzane te jednu srebrnu, na Kadetskom i omladinskom prvenstvu BiH, održanom od 15. do 18. maja u Banji Vrućici.

Last Updated on Wednesday, 02 November 2016 20:47

Škola šaha Skakač na kadetskim prvenstvima BiH PDF Print E-mail
Wednesday, 20 May 2015 22:36

Dobrim nastupom na 16. kadetskom i omladinskom prvenstvu BiH, od 16. do 19. maja u Neumu, Škola šaha "Skakač" iz Banjaluke je obogatila svoju zbirku medalja.

Last Updated on Thursday, 11 February 2016 12:02

Skakač najuspješniji i na Kadetskom prvenstvu BiH PDF Print E-mail
Wednesday, 20 May 2015 11:46

Najviše medalja na 16. Kadetskom i omladinskom prvenstvu BiH, održanom od 16. do 19. maja u Neumu, osvojili su šahisti iz Dvorova, ali je Škola šaha "Skakač" iz Banjaluke ipak uspješnija zbog sjajnijih odličja i broja takmičara koji su obezbijedili plasman na evropsko i/ili svjetsko prvenstvo.

Last Updated on Thursday, 11 February 2016 12:01

Oni su se plasirali na Kadetsko i omladinsko prvenstvo BiH PDF Print E-mail
Sunday, 26 April 2015 19:54

Poznata su imena svih učesnika Kadetskog i omladinskog prvenstva BiH, koje će biti održano od 16. do 19. maja u Neumu.

Last Updated on Sunday, 24 April 2016 16:36

OŠK Živinice i banjalučki Skakač ponovo najbolji PDF Print E-mail
Sunday, 11 May 2014 23:13

Šahisti OŠK Živinice i Škole šaha "Skakač" iz Banjaluke osvojili su po 2 zlata na Kadetskom i omladinskom prvenstvu BiH, koje je održano od 8. do 11. maja u Tuzli.