Početna Škola šaha Skakač

Nekad bilo...

Bojan Maksimović ponovo šesti na cugeru u Beogradu

Slično turniru održanom početkom marta, Bojan Maksimović, FIDE majstor i član Škole šaha "Skakač" iz Banjaluke, i 1. jula je osvojio 6. mjesto na brzopoteznom takmičenju u organizaciji Šahovskog saveza Beograda.

Read more...
Škola šaha Skakač
ŠKOLA SA DVA MAJSTORA Naučili da igraju šah prije 8 godina, a danas rado pomažu mlađim drugarima u "Skakaču" PDF Print E-mail
Wednesday, 23 May 2018 20:29

Bojan Maksimović (15) najmlađi je banjalučki FIDE (World Chess Federation) majstor. Ovaj član škole šaha "Skakač", s obzirom na to da je titulu osvojio sa 14 i po godina, drugi je najmlađi majstor u istoriji Bosne i Hercegovine.

Last Updated on Saturday, 23 June 2018 13:56

Savanović pobjedama otvorio i zatvorio april, sestrama Babić specijalne nagrade PDF Print E-mail
Written by Branko Tomic
Tuesday, 01 May 2018 18:46

Aleksandar Savanović, intermajstor iz Banjaluke, nastavio je sa dobrim rezultatima; nakon trijumfa početkom aprila u Ribniku, on je slavio i 29. aprila u Zavidovićima.

Last Updated on Friday, 01 June 2018 14:07

Het-trik Sare Jaćimović, Vladan Pejić drugi na Automatikon turniru PDF Print E-mail
Tuesday, 01 May 2018 17:41

Sara Jaćimović, ženski FIDE majstor iz Broda, ostvarila je treći uzastopni trijumf na seriji "Automatikon" turnira u Banjaluci.

Last Updated on Friday, 01 June 2018 14:05

Raspored treninga u Školi šaha "Skakač" tokom maja PDF Print E-mail
Tuesday, 01 May 2018 15:51

Glavni događaj u maju je, svakako, Kadetsko i omladinsko prvenstvo BiH, koje se igra od 13. do 16. maja u Neumu.

Last Updated on Saturday, 26 May 2018 13:20

Jakovljevićev trijumf u Gradiški PDF Print E-mail
Thursday, 26 April 2018 22:34

Vlado Jakovljević, međunarodni majstor iz Banjaluke, pobjednik je turnira održanog 22. aprila povodom obliježavanja Dana opštine Gradiška.

Last Updated on Friday, 01 June 2018 14:08

Maša i Milana Babić najbolje u Sarajevu PDF Print E-mail
Sunday, 22 April 2018 21:09

Na pratećem turniru 55. Međunarodnog festivala "Sarajevo 2018", igranom 7. aprila, prva dva mjesta su zauzele Maša i Milana Babić iz Teslića.